Як грати в
“Метр кордону”?
Це твоє робоче місце
Працює корупційна машина, і час її годувати! Велика червона кнопка відкриває шлагбаум. Натискай кнопку, і тобі випаде певний «розклáд». Бусики, фури, автобуси, легковики – це все мешканці планети «Кордон».
Червона піґулка чи синя – вирішувати тобі!
Тобі надходитимуть цікаві пропозиції, які ти можеш прийняти (кнопка «Обілетити») або відхилити та діяти згідно з чинним законодавством (кнопка «За законом»). Тисни «Обілетити» і починай заробляти грубі гроші!
Тримай касу!
Це твоя каса. Усе, що нажито непосильною працею. Але щоб всидіти на тепленькій місцині, коштами треба правильно розпорядитися. Лише від тебе залежить, ким вони тебе зроблять – начальником зміни чи господарем усієї митниці. А можуть і долю зламати!
Ризикуй відповідально!
Це – корупційний тахометр. Показник зростає щоразу, коли ти береш хабарі. Його стрілка показує, наскільки серйозна загроза антикорупційних заходів. Коли зайде за «червоне», можуть покласти пикою в підлогу.
Довіра та безпека
Щоб приборкати стрілку тахометра, ділися з керівництвом і занось підрозділу внутрішньої безпеки. Що ближче позначка індикаторів до червоного, то більший ризик бути звільненим. Мало заробляєш або не ділишся – твоїй кар’єрі кінець!
Більші прибутки – ближче омріяна посада!
Якщо проявиш себе, можуть запросити очолити зміну. Для цього необхідно мати прихильність керівництва, нормальні відносини з внутрішньою безпекою і... трохи грошенят. Це можливість будувати кар’єру та вийти на цілком інший рівень доходів.
Ким би ти був на митниці
Любиш американських президентів? Рейтинг гравців покаже, наскільки ти амбітний і цілеспрямований. Поділися з друзями своїм результатом – нехай усі знають, з ким мають справу! Починай грати та дізнайся, ким би ти був на митниці!
Відгуки